Sadece Kız Kardeşler Bilir – Melissa Senate – pdf kitap indir

Aralık 10, 2017

sevişme belirtisi gülümsemesiyle Griffen kırmızı çantayı uzattı.
O tutkulu kırmızı ve gri ambalaj içinde Theodore Roosevelt’ in biyografisi duruyordu, ki kendisi Batı Medeniyet Tarihf nın muadiliydi.
“Griffen, görüştüğün başka biri var mı?” deyiverdim.
İkimiz de bir an donduk, Griffen’ın ağzına götürmek üzere olduğu çatalı havada kaldı, benim ise düşüncelerim savruldu. Bu soruyu sormaya niyetlenmemiştim, bu akşam asıl ortaya dökeceklerimden çok daha yüklü bir soruydu bu.
Sebzeli somonundan bir ısırık aldı. “Tüh, kitabı beğenmedin,” dedi cilveli gülümsemesiyle. “Sana o şalı almalıydım. Biliyordum!”
Evet, şal daha iyi bir fikirdi. Eleanor Roosevelt biyografisi ise çok daha iyiydi.
Lanet olsun. Lanet olsun. Lanet olsun. Griffen Maxwell’in bana âşık olduğunu inkâr etmenin âlemi yoktu. Birinin size gerçekten bir şeyler hissetmesi ile sizden hoşlanması, sizinle sevişmeyi istemesi arasındaki farkı anlayabilirdiniz. Bilirdiniz işte. Daha ilk buluşmadan beri Griffen’ın bu ikisi arasında bir yerde olduğunu biliyordum. Yine de potansiyel görmüştüm.
Sonuçta Htoıv’daki pek çok makalede de altı çizildiği üzere, beklentileriniz olması gereksizdi. Gerekli olan yoğun hayatınızı sürdürürken, bir yandan da keyif almaya bakmaktı!
“Seninle asla evlenmeyecek” demişti Ally dün geceki telefon konuşmamızın daha ilk dakikasında. “İşaretler, Sarah,” demişti. “İşaretlere dikkat etmelisin. Sana âşık bir adam, evinden gecenin üçünde çıkıp gitmez. Âşık bir adam pazar sabahları yatakta senin yanında uzanıp bir yandan sandviçini yerken öte yandan gazetesini okumak yerine duvar tenisi oynamaya gitmez. Tıpkı Fleetvvood Mac grubunun şarkılarında söylediği gibi: Eğer sana şimdi âşık değilse, hiçbir zaman olmayacak.”
Ally’ye bunun hayatımda duyduğum en moral bozucu şey olduğunu, bizim daha sadece iki aydır görüştüğümüzü söylemiştim.
“Öf!” ve “Bırak artık masal dünyasında yaşamayı,” Ally’nin verdiği yanıtlardan sadece birkaçıydı. “Adam sende kalmıyor bile, Sarah. Ona hamile olduğunu söyleyince mutluluktan havalara filan uçmayacak”
Hukuk fakültesinden mezun olduğu gibi, yirmi üç yaşındayken o samimiyetsiz kocasıyla evlendiği halde Ally’nin ilişkiler ya da erkekler hakkında tam olarak neden her şeyi bildiğini iddia ettiğinden emin değildim. Halbuki bu uzmanlık üvey kız kardeşim Zoe’ye bahşedilmişti, kendisi nasıl olduysa daha yirmi altı yaşındayken başkalarının ilişkilerini eleştiren bir ilişki gurusu olarak servet kazanmıştı. Griffen’la ilk buluşmalarımız için ben bile Zoe’yi tutardım ama o, Los Angeles’ta yaşıyordu, zaten kız kardeşler olarak da yakın sayılmazdık.
Griffen doğum günü hediyeme göz gezdiriyordu. “Bence kitabı gerçekten de seveceksin,” dedi. “Teddy Roosevelt benim kahramanlarımdan biridir. Kanalda haftaya onunla ilgili bir bölüm yapacaklar. Kayıt İçin senin video oynatıcını da ayarlayacağım”

KİTABI PDF İNDİR

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir